„Misie na polanie” dla Mamy i Taty – 27.05.2014r.

Z okazji rodzinnej uroczystości zaprosiliśmy naszych specjalnych gości do lasu oraz na  polanę. Tam spotkali śpiewające,
grające oraz tańczące Misie. Oprócz inscenizacji i wierszy, w prezencie, Rodzice otrzymali własnoręcznie przygotowane
prezenty, rączkę odciśniętą w masie solnej oraz zdjęcie w ramce. Następnie spotkaliśmy się przy słodkim poczęstunku,
gdzie w miłej atmosferze szybko upłynął nam wspólnie spędzony czas.

Dziękujemy wszystkim, którzy włożyli wkład i pomoc w przygotowanie naszej rodzinnej uroczystości.
Misie z wychowawczynią

Rytmika z gitarą i saksofonem - dziękujemy dziewczynom z gimnazjum oraz panu Jarkowi.

Misie bezpieczne na drodze! Poznaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym podczas
zabaw w Małych Ekologów (spacer do lasu).

DZIEŃ CZEKOLADY 21.02.2014.

Z WIZYTĄ W KUCHNI 18.02.2014.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA 22.01.2014.

Udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

JASEŁKA 20.12.2013.

Wieczorek poetycki

MIKOŁAJ :)

Andrzejki 29.11.2013r.
Poprzez uczestnictwo w zabawach i wróżbach Misie zapoznały się z tradycjami związanymi z wieczorem andrzejkowym.

Dzień Pluszowego Misia 25.11.2013r.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA
Ta pierwsza, bardzo ważna uroczystość z udziałem rodziców odbyła się w naszej grupie 8.11.2013r. Na poczet przedszkolaków zostały przyjęte nowe dzieci. Starsze Misie przedstawiły krótki program artystyczny i wykonały układ taneczny. Młodsze Misie zdały swój pierwszy egzamin, wykonując proste zadania i złożyły przysięgę. Uroczystego pasowania dokonała pani dyrektor E. Krawczyk. Dzieci zostały obdarowane pamiątkowymi dyplomami i plakietkami. Na słodki poczęstunek zaprosili wszystkich zebranych rodzice.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości oraz za ufundowanie dla grupy strojów (bluzek i spodenek),
w których Misie mogły pierwszy raz wystąpić na uroczystości.

MISIE z wychowawczynią

BALIK JESIENNY 25.10.2013R.

24.10.2013 Dzień Marchewki - najbardziej pomarańczowy dzień w przedszkolu.
Nie zabrakło zabaw tanecznych, ruchowych, degustacji marchewkowych potraw oraz radosnej atmosfery. Wybraliśmy również króla
i królową imprezy pomarańczowej.
A. Czelusta

MISIE pomagają zwierzętom